AROSA Z BRANDÝSKÉHO DVORA 

Nejrozmazlenější člen smečky. Sebevědomá, chytrá a velmi šikovná.

AROSA Z BRANDÝSKÉHO DVORA

*12. 5. 2017

VÝSTAVNÍ OCENĚNÍ

Interšampion, Český šampion, Slovenský šampion krásy, Klubová vítězka KCHSČ 2020, Victory Winner, Český junior šampion, Klubová vítězka mladých KCHSČ 2018, Junior World Winner 2018, Slovenský šampion mladých, Grand Prix Slovakia Junior Winner, World Special Junior Winner 2018, 2. místo TOP čuvač 2018,

Rózinka

je pravnučkou naší Beátky a prapravnučkou naší Aničky. Má všechno, co jsme chtěli – sebevědomí po naší Aničce, krásu po Beátce a samozřejmě všechny ostatní úžasné vlastnosti po svých rodičích a stejně úžasných předcích! V rodokmenu má snad všechny jedince, kteří významným způsobem zasáhli do chovu slovenského čuvače. Věříme, že ty správné zděděné vlastnosti bude dál předávat svým potomkům.

Život s Rózipsem

Usměvavá, rozmazlená Rózinka, vychovaná svojí prababičkou Beátkou. Od prvních krůčků u nás doma dostala Beátka toho malého čertíka na starosti a vychovala z ní sebevědomou, milou čuvačí slečnu.

  • vnímavá

  • velmi učenlivá

  • ráda se ukazuje a předvádí

  • roztomile žárlivá

  • miluje společnost – psí i lidskou –  hlavně aby si bylo s kým hrát-)

INFORMACE

Arosa z Brandýského dvora
*12. 5. 2017
Číslo čipu: 953010001990199
Bonitační kód: 40J1O1-6
DKK: A/C
Otec: Coudy Bratroňské štěstí
Matka: Bonny Šťastná budoucnost
Chovatel: Jana Reslová

ODCHOV

KONTAKT

FACEBOOK

  +420 603 211 029

CHS TATRANSKÁ PERLA

Slovenský čuvač je skutečnou perlou Tater a my máme v úmyslu chovat pouze toto plemeno. Chceme zodpovědně odchovávat, rozšiřovat chovnou základnu a věnovat svůj čas a lásku těmto nádherným psům.
Záleží nám na odchovu zdravých, povahově vyrovnaných a krásných představitelů tohoto plemene, aby mohli plnit svoji úlohu, byli dobrými ochránci, společníky a aby prožili plnohodnotný, dlouhý a šťastný život se svými majiteli.