BEÁTA JANIN RANČ

Svéhlavá, šikovná a vychytralá čuvačí kráska.

BEÁTA JANIN RANČ

*21. 8. 2008

VÝSTAVNÍ OCENĚNÍ

Interšampion, Victory Veteran Winner 2018, VETERAN WORLD WINNER ’17, Slovenský veterán šampion, Victory Veteran Winner 2017, Český veterán šampion, Top čuvač 2017, European veteran winner 2016, Evropský vítěz 2010, Absolutní vítěz TOP čuvač 2010, Slovenský grandšampion, Český grandšampion, Český šampion, Slovenský šampion, Rakouský šampion, Slovinský šampion, Maďarský šampion, Chorvatský šampion, Německý šampion, 2. místo TOP čuvač 2009, 1. místo TOP čuvač 2010, Klubová vítězka – KCHSČ 2010, Slovenský šampion mladých, Vítězka speciální výstavy SKBOP, Český junior šampion, Rakouský junior šampion, ÖKV Centennial Junior Winner, Midle East European Junior Winner 2009 – Wels / A / Středo-východoevropský vítěz, 2010 – Bratislava / SK /, VDH – Sieger Leipzig 2010 / D /, Victory Winner 2011, Zagreb Winner 2010 / HR /, Národní vítěz, Krajský vítěz / CZ /

Beátka

odchovala 11 štěňat ve dvou vrzích. Po přetočení žaludku těsně po porodu jsme se rozhodli, s ohledem na její zdraví, že už ji krýt nebudeme. Jsme rádi, že její děti, vnuci a dnes už i pravnuci jsou také velmi úspěšní a že budou dál předávat kvality Beátky. U nás doufáme, že to bude naše nejmladší Rózinka, kterou dostala Beátka jako její prababička na starosti. Doufejme, že nám ji nezkazí a nenaučí ji všem nešvarům, které ta naše Beatice má:-).

Život s kráskou

Beátka reprezentovala, propagovala a dostávala do povědomí své plemeno.
Dokázala se prosadit v soutěžích, které jsou pro slovenského čuvače většinou marným bojem v konkurenci s ostatními líbivými plemeny FCI I. S Kačenkou se zúčastňovala Junior Handlingu. Nebylo ale vše jen o výstavách, složila také zkoušky z výkonu a jako první slovenský čuvač získala coursingovou licenci spolu se svou dcerou Erin Tatranská perla a s Arminem z Petroupíma.

  • svůj neodolatelný úsměv, ukazuje na potkání

  • velmi učenlivá, vnímavá a přítulná

  • svéhlavá a ráda provokuje

  • nenažraná a krade

  • dělá že neslyší a mizí, když zjistí, že by se po ní něco chtělo 🙂

INFORMACE

Beáta Janin ranč
*21. 8. 2008
Číslo čipu: 956000008022370
Bonitační kód: 5AJ2 / 6
DKK: B/B
Otec: Egar Dolly Janin ranč
Matka: Elza van´t Molendorp
Chovatel: Jana Goliášová

ODCHOV

KONTAKT

FACEBOOK

  +420 603 211 029

CHS TATRANSKÁ PERLA

Slovenský čuvač je skutečnou perlou Tater a my máme v úmyslu chovat pouze toto plemeno. Chceme zodpovědně odchovávat, rozšiřovat chovnou základnu a věnovat svůj čas a lásku těmto nádherným psům.
Záleží nám na odchovu zdravých, povahově vyrovnaných a krásných představitelů tohoto plemene, aby mohli plnit svoji úlohu, byli dobrými ochránci, společníky a aby prožili plnohodnotný, dlouhý a šťastný život se svými majiteli.