ELINA BIELA SILA

Se srdcem pro rodinu.

ELINA BIELA SILA

*18. 12. 2007 – †12. 2. 2021

VÝSTAVNÍ OCENĚNÍ

C.I.B. – Interšampion, Světový vítěz 2009 , Klubová vítězka – SCHSČ 2010, Klubová vítězka KHKG 2010 / DK, Český grandšampion, Slovenský grandšampion, Český šampion, Slovenský šampion, Dánský šampion, Rakouský šampion, Český junior šampion, Klubový šampion krásy, Národní vítěz, Krajský vítěz, ÖKV Centennial Winner, Midle East European Winner 2009 – Wels / A /,  2. místo TOP čuvač 2010, 3. místo TOP čuvač 2009

Elinka

Z cesty na Slovensko jsme přivezli narozeninový dárek pro naší Kačenku – bláznivou a divokou Elinku z chovatelské stanice Biela sila. Z Elinky vyrostla rozumná, krásná a elegantní fenka. Při odchovu svých potomků byla tou nejúžasnější mámou, své děti starostlivě vychovávala a připravovala do jejich psího života tak, aby se z nich stali stejně tak úžasní  společníci v lidské i psí smečce, jako je ona sama.

Život s Elinkou

Elinka dávající nám najevo obrovskou oddanost a radost z naší přítomnosti. Ze všech nejvíc umí projevovat svoje pocity, o nichž ani na chvilku nepochybujete. Je velmi empatická. K cizím z počátku nedůvěřivá, vzbuzuje velký respekt a rozhodně se s ní cítíme bezpečně. Výstavy pro ni byly jen časem stráveným v naší přítomnosti, jejím životním posláním bylo být matkou na plný úvazek a hlídat svoji rodinu. Složila také vytrvalostní zkoušky, které jsou důkazem toho,  že pes je zdravý a disponuje požadovanými vlastnostmi, proto byla skvělým parťákem na běžkách, dogtrekkingu apod.

  • oddaná své rodině

  • velmi empatická

  • vzbuzuje respekt

  • skvělá máma

  • nejšťastnější v blízkosti rodiny

INFORMACE

Elina Biela sila
*18. 12. 2007  – † 12. 2. 2021
Číslo čipu: 956000000836066
Bonitační kód: 5J2AFI5 / A
DKK: A/A
Otec: Jago Povodie Hrona
Matka: Aida Biela sila
Chovatel: Štefan Uhrin

ODCHOV

KONTAKT

FACEBOOK

  +420 603 211 029

CHS TATRANSKÁ PERLA

Slovenský čuvač je skutečnou perlou Tater a my máme v úmyslu chovat pouze toto plemeno. Chceme zodpovědně odchovávat, rozšiřovat chovnou základnu a věnovat svůj čas a lásku těmto nádherným psům.
Záleží nám na odchovu zdravých, povahově vyrovnaných a krásných představitelů tohoto plemene, aby mohli plnit svoji úlohu, byli dobrými ochránci, společníky a aby prožili plnohodnotný, dlouhý a šťastný život se svými majiteli.