ANKA RONOVA ZAHRADA

Není žádných pochyb, kdo je ve smečce náčelník.

ANKA RONOVA ZAHRADA

*20. 7. 2005 – †15. 9. 2019

VÝSTAVNÍ OCENĚNÍ

4x V1, 3x CAC, CACIB, V2 res. CAC

Anička

Z bílého kožíšku jí vykukovaly jen tmavé oči a černý nos. Od jejího příjezdu se u nás pomalu a nenápadně začalo všechno měnit. Anička byla sebevědomé, tvrdohlavé a moc chytré štěňátko, které velmi dobře vědělo, jak na sebe upoutat pozornost a dosáhnout svého cíle. Naučila nás trpělivosti, důslednosti a jak naslouchat a rozumět všem čuvačím rozmarům.

Život s Aničkou

Od mala hledala všemožné cesty jak nás obelstít, aby si prosadila svou. Postupem času jsme my i ona přesně věděli, kdy to vyjde Aničce a kdy nám:-). Dokáže uznat porážku a podřídit se. Na většinu z toho ale stejně má svůj vlastní názor. V povaze je velice silná a tvrdá, dokáže si udržet nadhled a absolutní respekt všech ve smečce. Byla si vždy vědoma své síly, a přesto nebyla konfliktní. Když to považovala za nevyhnutelné, dokázala se tvrdě ohradit. Není žádných pochyb, kdo je ve smečce ( jak jí s oblibou říkáme ) Náčelník.

  • v povaze velice silná a tvrdá

  • psí osobnost

  • tvrdohlavá

  • sebevědomá

INFORMACE

Anka Ronova zahrada
*20. 7. 2005 – †15.9.2019
Číslo čipu: 956000000836658
Bonitační kód: 5J2AFT5 / A
DKK: A/A
Otec: Cezar z Knížecího rodiště
Matka: Chalka Irova Janin ranč
Chovatel: Renata Kejvalová

ODCHOV

KONTAKT

FACEBOOK

  +420 603 211 029

CHS TATRANSKÁ PERLA

Slovenský čuvač je skutečnou perlou Tater a my máme v úmyslu chovat pouze toto plemeno. Chceme zodpovědně odchovávat, rozšiřovat chovnou základnu a věnovat svůj čas a lásku těmto nádherným psům.
Záleží nám na odchovu zdravých, povahově vyrovnaných a krásných představitelů tohoto plemene, aby mohli plnit svoji úlohu, byli dobrými ochránci, společníky a aby prožili plnohodnotný, dlouhý a šťastný život se svými majiteli.