HARMONY TATRANSKÁ PERLA

První perlička co zůstala doma.

HARMONY TATRANSKÁ PERLA

*7. 5. 2014

VÝSTAVNÍ OCENĚNÍ

Klubová vítězka

1x VN1, 3x V1, 3x V2, 1x CAJC, 2x  CAC

Mony

První perlička, co zůstala doma. Vzhledem k velikosti naší smečky jsme dlouho čekali, než přišla ta správná doba na její rozšíření. Doma zůstala Monynka a dělá nám velkou radost. Tak jako u Ferky byl její výsledek vyšetření dysplazie kyčelního kloubu ( DKK ) špatný, ale tentokrát jsme už věděli, že to rozhodně není nic, co bychom nezvládli a co by nás omezovalo při společných aktivitách.

Život s Mony

Mony je úžasný parťák s vysokou čuvačí inteligencí. Bez sebemenších obtíží se dokáže přizpůsobit dané situaci. Vnímá reakci druhých s tím, že výborně vyhodnocuje vhodné chování. Nikdy nebylo třeba většího výcviku, vše jí šlo z lehkostí.

  • nevtíravě přítulná

  • úžasná společnice

  • vděčná za jakoukoli pozornost

  • respektuje hierarchii smečky

  • hravá

INFORMACE

Harmony Tatranská perla
* 7. 5. 2014
Číslo čipu: 956000003714615
Bonitační kód: nechovná
DKK: —
Otec: Baryk Janin ranč
Matka: Arisa z Petroupíma
Chovatel: Petr Navrátilík

NECHOVNÁ

KONTAKT

FACEBOOK

+420 603 211 029

CHS TATRANSKÁ PERLA

Slovenský čuvač je skutečnou perlou Tater a my máme v úmyslu chovat pouze toto plemeno. Chceme zodpovědně odchovávat, rozšiřovat chovnou základnu a věnovat svůj čas a lásku těmto nádherným psům.
Záleží nám na odchovu zdravých, povahově vyrovnaných a krásných představitelů tohoto plemene, aby mohli plnit svoji úlohu, byli dobrými ochránci, společníky a aby prožili plnohodnotný, dlouhý a šťastný život se svými majiteli.