VODA

VODA

Vyrazit si na vodu je legrace, pohoda a občas i adrenalin. A co teprve, když si s sebou vezmete svého čuvače!

S čuvači na vodě.

Vodáctví je v českých zemích rozšířenou a oblíbenou aktivitou. Proč ji tedy nezkusit se svým psem? Čuvači nejsou výjimkou a na vodě si otestujete důvěru a souhru se svým psem v neobvyklých podmínkách. Pokud je důvěra oboustranná, nebudete mít na vodě se svým psem žádný problém a prožijete spolu spoustu aktivně stráveného času.

Co potřebujete vědět na začátek?

Do lodi pod psa vezměte alespoň kus karimatky, aby neležel nebo neseděl ve vodě. Pes by měl mít postroj, dobře se za něj chytá, když se rozhodne vystoupit z lodi.  V žádném případě svého psa nepřivazujte k lodi, musí být volně, aby v případě „udělání“ mohl volně plavat a nezamotal se do vodítka.

  • na vodu můžete na rozdíl od jiných aktivit jezdit se svým psem i v pokročilém věku

  • na vodě si vyzkoušíte spolupráci se svým psem

  • minimální věk psa je jeden rok

ODKAZY

KONTAKT

FACEBOOK

   +420 603 211 029

CHS TATRANSKÁ PERLA

Slovenský čuvač je skutečnou perlou Tater a my máme v úmyslu chovat pouze toto plemeno. Chceme zodpovědně odchovávat, rozšiřovat chovnou základnu a věnovat svůj čas a lásku těmto nádherným psům.
Záleží nám na odchovu zdravých, povahově vyrovnaných a krásných představitelů tohoto plemene, aby mohli plnit svoji úlohu, byli dobrými ochránci, společníky a aby prožili plnohodnotný, dlouhý a šťastný život se svými majiteli.