FERKA JANIN RANČ

S pohledem toho nejmilejšího stvoření.

FERKA JANIN RANČ

*21. 5. 2006 – †22. 9. 2019

VÝSTAVNÍ OCENĚNÍ

Český junior šampion

1x VN1, 5x V1, 3x CAJC, res. CAC, 2x CAC, CACIB, BOB

Zkoušky ZVOP

Ferynka

V roce 2006 jsme si přivezli přítulnou, mazlivou a sladkou Ferynku, která nám ráda ukazuje, jak umí být právě ona ta hodná a svýma tmavýma očima se na vás podívá pohledem toho nejmilejšího stvoření. Rentgenové vyšetření dysplazie kyčelního kloubu ( DKK ) Ferky mělo bohužel velmi špatný výsledek. Následně jsme zjistili, že jí chybí i jeden zub. Tato zkušenost nám ukázala, že chov může mít i svá velká úskalí.

Život s Ferynkou

Plány s výstavně úspěšnou a krásnou Ferynkou byly ty tam. Nám ale větší starosti dělalo její zdraví. Od lékařů z veterinární nemocnice v Českém Brodě jsme dostali mnoho užitečných rad a informací. Věděli jsme tedy, že při dodržování doporučení lékařů jsme schopni zajistit Ferce plnohodnotný život. Věnovala se s námi, ale s ohledem na své zdraví, dogtrekkingu, běžkám a její nejoblíbenější aktivitou byla voda s čuvači.

  • přítulná a mazlivá

  • pastevec tělem i duší

  • vychovatelka těch nejmenších

  • ráda poučuje druhé, jak se mají chovat:-)

INFORMACE

Ferka Janin ranč
* 21. 5. 2006 – † 22. 9. 2019
Číslo čipu: 956000000832239
Bonitační kód: nechovná
DKK: —
Otec: Iro Hodkovičský les
Matka: Elka Dolly Janin ranč
Chovatel: Jana Goliášová

NECHOVNÁ

KONTAKT

FACEBOOK

  +420 603 211 029

CHS TATRANSKÁ PERLA

Slovenský čuvač je skutečnou perlou Tater a my máme v úmyslu chovat pouze toto plemeno. Chceme zodpovědně odchovávat, rozšiřovat chovnou základnu a věnovat svůj čas a lásku těmto nádherným psům.
Záleží nám na odchovu zdravých, povahově vyrovnaných a krásných představitelů tohoto plemene, aby mohli plnit svoji úlohu, byli dobrými ochránci, společníky a aby prožili plnohodnotný, dlouhý a šťastný život se svými majiteli.