Vrh “I”

s příjmením Tatranská perla

VRH “I”

s příjmením Tatranská perla

Krytí 21. 9. 2021

18. 10. 2021 nám sonografické vyšetření ukáže jestli se můžeme opravdu těšit na štěňátka. V případě, že vše dobře dopadne, narození štěňátek očekáváme cca 21. 11. 2021

DKK A/C

Výstavní ocenění

Junior World Winner 2018, Český junior šampion, Klubová vítězka mladých KCHSČ, Slovenský šampion mladých, Grand Prix Slovakia Junior Winner, World Special Junior Winner 2018, Český šampion, Victory Winner, 2. místo TOP čuvač 2018, Slovenský šampion krásy

DKK A/A

Genius

Genius je krásný čuvačí kluk. Má správnou stavbu těla, černé oči, ale hlavně úžasnou přátelskou a hravou povahu. Děkujeme majitelům Geniho za možnost navštívit tohohle krasavce a samozřejmě chovatelce paní Smrčkové za takového odchovance.

Arosa

Fotogalerie

Genius

Fotogalerie

Informace

Narození štěňátek je u nás vždy velkou událostí, věnujeme jim maximum času a péče. Naší snahou je připravit štěňátka co nejlépe do dalšího života. Vyrůstají v rodinném domě se zahradou v kontaktu s celou naší domácností. Štěňátka od nás odcházejí nejdříve 50. den od narození, jsou čipovaní, očkovaní a odčervení. S budoucími majiteli štěňátka jsme stále v kontaktu, od jeho rezervace přes výběr až po vyzvednutí. Předáním štěňátka to ale nekončí. I po jeho odchodu jsme rádi, když zůstáváme v kontaktu s majiteli.

Samozřejmostí pro nás je:

  • chovatelský servis ( jsme tu pro vás, abyste se na nás obrátili, kdykoliv budete potřebovat )

  • kupní smlouva

  • startovací balíček ( granule, hračka, obojek )

  • mezinárodní pas – očkovací průkaz
  • přehled informací o štěněti

KONTAKT

FACEBOOK

  +420 603 211 029

CHS TATRANSKÁ PERLA

Slovenský čuvač je skutečnou perlou Tater a my máme v úmyslu chovat pouze toto plemeno. Chceme zodpovědně odchovávat, rozšiřovat chovnou základnu a věnovat svůj čas a lásku těmto nádherným psům.
Záleží nám na odchovu zdravých, povahově vyrovnaných a krásných představitelů tohoto plemene, aby mohli plnit svoji úlohu, byli dobrými ochránci, společníky a aby prožili plnohodnotný, dlouhý a šťastný život se svými majiteli.